Польща планує вкласти 3 мільярди злотих у нові заводи для виробництва боєприпасів. Заступник міністра оборони Польщі Цезарій Томчик заявив про це. Він зазначив, що Польща є найбільшим виробником тротилу в НАТО і підписав контракт зі США на закупівлю 18 000 тонн тротилу на суму 1,2 мільярда злотих.
Опублікувати у
Новини світу
Польща інвестує 700 млн євро у виробництво боєприпасів
Вам також може сподобатися
Більше від автора
Опублікувати у
Відео
У Вінниці відбувся перший випуск ліцеїстів МВС ім. захисника Маріуполя–Героя України Н. Гринцевича
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Відео
🔴LIVE | КРОСОВИЙ БІАТЛОН | 7-9 КЛАСИ | КИЇВ | ЕТАП 5 | ШКІЛЬНІ ЛІГИ | СЕЗОН 2025/2026
Опубліковано
admin
Україна досягла 81% зобов’язань за Угодою про асоціацію з ЄС – Шмигаль