На чемпіонаті Європи з боротьби українець Андрій Джелеп виграв бронзову медаль у вільній боротьбі до 61 кг, перемігши Дмитра Шамелу з Білорусі з рахунком 3:1. Це перша медаль для України на цьому чемпіонаті, а для Андрія це вже друга медаль на дорослому Євро – у 2021 році він завоював срібло. Крім того, варто очікувати медалі від Оксани Лівач і Анастасії Алпєєвої, які також пробилися у фінал.
Опублікувати у
Новини спорту
Чемпіонат Європи-2025 з боротьби: у України перша медаль
Вам також може сподобатися
Більше від автора
Опублікувати у
Відео
У Вінниці відбувся перший випуск ліцеїстів МВС ім. захисника Маріуполя–Героя України Н. Гринцевича
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Відео
🔴LIVE | КРОСОВИЙ БІАТЛОН | 7-9 КЛАСИ | КИЇВ | ЕТАП 5 | ШКІЛЬНІ ЛІГИ | СЕЗОН 2025/2026
Опубліковано
admin
Польща інвестує 700 млн євро у виробництво боєприпасів