Польща планує вкласти 3 мільярди злотих у нові заводи для виробництва боєприпасів. Заступник міністра оборони Польщі Цезарій Томчик заявив про це. Він зазначив, що Польща є найбільшим виробником тротилу в НАТО і підписав контракт зі США на закупівлю 18 000 тонн тротилу на суму 1,2 мільярда злотих.
Опублікувати у
Новини світу
Польща інвестує 700 млн євро у виробництво боєприпасів
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини світу
Венс Ірану: На насильство буде відповідь насильством
Більше від автора
Опублікувати у
Новини світу
Артисти з РФ скасовують гастролі в анексованому Криму
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Відео
Вітальне слово ЕЛЕНИ СЛАТІНСЬКОЇ-ОВАНЕЗОВОЇ з нагоди Дня Конституції України
Опубліковано
admin
Україна досягла 81% зобов’язань за Угодою про асоціацію з ЄС – Шмигаль