Удар по саперам на Херсонщині: загинули двоє співробітників гуморганізації

У Херсонській області внаслідок атаки на команду саперів гуманітарної організації Норвезька народна допомога загинули два співробітники, а четверо отримали поранення. Усі постраждалі були громадянами України. Організація прийняла рішення припинити роботу з розмінування в Україні з метою забезпечення безпеки персоналу. Зазначається, що один працівник загинув на місці, інший помер у лікарні. Четверо поранених отримують медичну допомогу і їхнє життя поза небезпекою. Військове керівництво Херсона заявило, що удар було завдано ракетою “Іскандер-М”. Генеральний секретар Норвезької народної допомоги відзначив, що напад на гуманітарних працівників стає все більш поширеним явищем. Організація зараз працює лише в напрямках реагування на кризові ситуації та підтримки своїх працівників. Норвезька народна допомога працює в Україні з 2022 року і займається розмінуванням, продовольчою безпекою та захистом цивільного населення.

Більше від автора

Мер міста на Київщині отримав підозру

Бущан несподівано залишив саудівський клуб

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *