Міський голова на Київщині став фігурантом кримінального провадження через підозру у заволодінні землею та розтраті бюджетних коштів на суму понад 75 млн гривень. Прокуратура Київської області повідомила, що він організував схему, яка дозволила йому заволодіти земельними ділянками водного та лісового фонду шляхом незаконного перенесення їх на більш цінні території. Також виявлено факти розтрати бюджетних коштів під час виконання робіт з озеленення території громади. Прокуратура звернулася до суду з клопотанням про тримання під вартою та відсторонення від посади підозрюваного. У ході слідства також зафіксовано розмови, що можуть свідчити про злочинну діяльність посадовця.
Опублікувати у
Новини України
Мер міста на Київщині отримав підозру
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
В російській Уфі пролунали вибухи на НПЗ
Опублікувати у
Новини України
На Хмельницькій АЕС проходять обшуки
Більше від автора
Опублікувати у
Відео
1,6 млн доларів за «допуск» до будівельного проєкту: Нацполіція затримала двох спільників
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Відео
На Київщині мера підозрюють у заволодінні землею та розтраті бюджетних коштів на понад 75 млн грн
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Відео
Картопля на зрошенні: як на Черкащині вирощують чипсові сорти в умовах дефіциту вологи
Опубліковано
admin
Аліна Гросу назвала найнедооціненішого співака України