У Херсонській області внаслідок атаки на команду саперів гуманітарної організації Норвезька народна допомога загинули два співробітники, а четверо отримали поранення. Усі постраждалі були громадянами України. Організація прийняла рішення припинити роботу з розмінування в Україні з метою забезпечення безпеки персоналу. Зазначається, що один працівник загинув на місці, інший помер у лікарні. Четверо поранених отримують медичну допомогу і їхнє життя поза небезпекою. Військове керівництво Херсона заявило, що удар було завдано ракетою “Іскандер-М”. Генеральний секретар Норвезької народної допомоги відзначив, що напад на гуманітарних працівників стає все більш поширеним явищем. Організація зараз працює лише в напрямках реагування на кризові ситуації та підтримки своїх працівників. Норвезька народна допомога працює в Україні з 2022 року і займається розмінуванням, продовольчою безпекою та захистом цивільного населення.
Опублікувати у
Новини України
Удар по саперам на Херсонщині: загинули двоє співробітників гуморганізації
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
В російській Уфі пролунали вибухи на НПЗ
Опублікувати у
Новини України
На Хмельницькій АЕС проходять обшуки
Більше від автора
Опублікувати у
Відео
1,6 млн доларів за «допуск» до будівельного проєкту: Нацполіція затримала двох спільників
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Відео
На Київщині мера підозрюють у заволодінні землею та розтраті бюджетних коштів на понад 75 млн грн
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Відео
Картопля на зрошенні: як на Черкащині вирощують чипсові сорти в умовах дефіциту вологи
Опубліковано
admin