Мер міста на Київщині отримав підозру

Міський голова на Київщині став фігурантом кримінального провадження через підозру у заволодінні землею та розтраті бюджетних коштів на суму понад 75 млн гривень. Прокуратура Київської області повідомила, що він організував схему, яка дозволила йому заволодіти земельними ділянками водного та лісового фонду шляхом незаконного перенесення їх на більш цінні території. Також виявлено факти розтрати бюджетних коштів під час виконання робіт з озеленення території громади. Прокуратура звернулася до суду з клопотанням про тримання під вартою та відсторонення від посади підозрюваного. У ході слідства також зафіксовано розмови, що можуть свідчити про злочинну діяльність посадовця.

Більше від автора

Аліна Гросу назвала найнедооціненішого співака України

Удар по саперам на Херсонщині: загинули двоє співробітників гуморганізації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *