Міський голова на Київщині став фігурантом кримінального провадження через підозру у заволодінні землею та розтраті бюджетних коштів на суму понад 75 млн гривень. Прокуратура Київської області повідомила, що він організував схему, яка дозволила йому заволодіти земельними ділянками водного та лісового фонду шляхом незаконного перенесення їх на більш цінні території. Також виявлено факти розтрати бюджетних коштів під час виконання робіт з озеленення території громади. Прокуратура звернулася до суду з клопотанням про тримання під вартою та відсторонення від посади підозрюваного. У ході слідства також зафіксовано розмови, що можуть свідчити про злочинну діяльність посадовця.
Опублікувати у
Новини України
Мер міста на Київщині отримав підозру
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
Йде аномальна спека: чи будуть відключення світла
Більше від автора
Опублікувати у
Новини України
Атака на Крим: “влада” впроваджує “вимушені заходи”
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Затримано росіянина, який коригував удари по Запорізькій області
Опубліковано
admin
Аліна Гросу назвала найнедооціненішого співака України