Президент США Дональд Трамп планує ввести 100% мито на імпорт напівпровідників і мікрочипів, за винятком компаній, які виробляють або планують виробляти продукцію в США. Він заявив, що це сприятиме розвитку внутрішнього виробництва. Трамп наголосив, що компанії, які будують виробництва в США, будуть звільнені від плати мита. Поки що немає конкретних критеріїв для звільнення від мита. Ця ініціатива може набути чинності вже наступного тижня. Більшість провідних виробників чипів вже мають або будують виробничі потужності в США, тому вони не будуть підпадати під це мито.
Опублікувати у
Новини світу
Трамп анонсував 100% мито на імпорт чипів
Вам також може сподобатися
Більше від автора
Опублікувати у
Новини світу
У Саудівській Аравії розбився гелікоптер, чотирнадцять загиблих
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини світу
У Франції літак впав біля супермаркета: 11 осіб загинули
Опубліковано
admin
Генпрокурор повідомив про 45 підозр посадовцям Сумщини і Рівненщини