Прокурори оголосили про 45 підозрених чиновників та депутатів місцевих рад у Сумській та Рівненській областях України. Загальна сума завданих збитків державі перевищує 65 мільйонів гривень. Серед підозрюваних є депутати, посадовці та керівники державних та комунальних установ. Їх звинувачують у різних порушеннях, таких як розтрати, незаконне збагачення, ухилення від податків та інші. Генпрокурор Руслан Кравченко заявив, що прокурори вже готуються до внесення клопотань про обрання запобіжних заходів для підозрюваних. Також виявлено факти корупції в Харківській області, де 46 чиновникам інкримінували розтрату та махінації на суму понад 230 мільйонів гривень, а також у Вінницькій та Херсонській областях, де завдано шкоду бюджету на майже 60 мільйонів гривень.
Опублікувати у
Новини України
Генпрокурор повідомив про 45 підозр посадовцям Сумщини і Рівненщини
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
Кучма отримав нагороду імені Левка Лук’яненка
Опублікувати у
Новини України
Синоптики розповіли, коли в Україні спаде спека
Опублікувати у
Новини України
Командира 154 омбр знайшли мертвим
Більше від автора
Опублікувати у
Відео
Виступ Олександра Мороза з нагоди 30-річчя Конституції України
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Відео
Виступ Руслана Стефанчука з нагоди 30-річчя Конституції України
Опубліковано
admin