Учасник підпільного руху АТЕШ, який є агентом у російській армії, успішно вивів з ладу російський комплекс радіоелектронної боротьби. Він засипав цукор у паливний бак і втік, приховавши свою дію. Російські військові виявили несправність лише через три дні. Тепер командування армії РФ намагається замовчати цей інцидент, але їм доведеться пояснити, чому їхні військовослужбовці здійснили саботаж.
Опублікувати у
Новини України
Партизани вивели з ладу РЕБ окупантів
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
Біля Криму сталася серія землетрусів
Опублікувати у
Новини України
ППО знешкодила 79 з 88 дронів РФ
Більше від автора
Опублікувати у
Відео
1 загиблий та 3 поранених внаслідок вечірнього ракетного удару по цивільній інфраструктурі Одещини.
Опубліковано
admin