Учасник підпільного руху АТЕШ, який є агентом у російській армії, успішно вивів з ладу російський комплекс радіоелектронної боротьби. Він засипав цукор у паливний бак і втік, приховавши свою дію. Російські військові виявили несправність лише через три дні. Тепер командування армії РФ намагається замовчати цей інцидент, але їм доведеться пояснити, чому їхні військовослужбовці здійснили саботаж.
Опублікувати у
Новини України
Партизани вивели з ладу РЕБ окупантів
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
Генштаб оприлюднив дані щодо боїв на фронті
Опублікувати у
Новини України
Дрон РФ поцілив по іноземному судну, є втрати
Більше від автора
Опублікувати у
Новини спорту
Нічия Уругваю та історичний успіх Єгипту: підсумки дня на ЧС
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Відео
22 червня 1941 року війна прийшла в життя мільйонів українців — із руйнуваннями, втратами й болем.
Опубліковано
admin