Збірна Італії з тенісу виграла Кубок Біллі Джин Кінг-2025, обігравши команду США з рахунком 2:0. У фіналі Елізабетта Коччаретто перемогла Емму Наварро з рахунком 6:4, 6:4, а Жасмін Паоліні перемогла Джессіку Пегулу з рахунком 6:4, 6:2. Це вже друга перемога поспіль для італійської збірної в цьому турнірі, а загалом це їх шоста перемога в історії. У півфіналі українки також програли італійкам.
Опублікувати у
Новини спорту
Італійки, які перемогли Україну, стали переможницями Кубка Біллі Джин Кінг
Вам також може сподобатися
Більше від автора
Опублікувати у
Новини України
З’явилися фото мосту через Північнокримський канал після удару ЗСУ
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Відео
Кожен день видно, що українська влучність працює. Звернення Володимира Зеленського 23.06.2026
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини світу
Одна з країн Європи гальмує вступ України та Молдови до ЄС – ЗМІ
Опубліковано
admin