Збірна Італії з тенісу виграла Кубок Біллі Джин Кінг-2025, обігравши команду США з рахунком 2:0. У фіналі Елізабетта Коччаретто перемогла Емму Наварро з рахунком 6:4, 6:4, а Жасмін Паоліні перемогла Джессіку Пегулу з рахунком 6:4, 6:2. Це вже друга перемога поспіль для італійської збірної в цьому турнірі, а загалом це їх шоста перемога в історії. У півфіналі українки також програли італійкам.
Опублікувати у
Новини спорту
Італійки, які перемогли Україну, стали переможницями Кубка Біллі Джин Кінг
Вам також може сподобатися
Більше від автора
Опублікувати у
Новини спорту
Світоліна продовжує переможний шлях на турнірі в Німеччині
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Зеленський доручив дипломатам забезпечити графік постачань ППО
Опубліковано
admin