Українська каратистка Анжеліка Терлюга виграла срібну медаль на Всесвітніх іграх у Ченду, Китай. У фіналі вона поступилася німецькій суперниці, але все одно показала високий рівень виступу. Це вже друга срібна медаль для Терлюги на цих іграх, а також у неї є титул чемпіонки Всесвітніх ігор з минулого року та срібло з Олімпіади-2020. Україна завершила змагання з фехтування на ЧС-2025 в п’ятірці кращих.
Опублікувати у
Новини спорту
На Всесвітніх іграх-2025 каратистка Терлюга задовольнилася сріблом
Вам також може сподобатися
Більше від автора
Опублікувати у
Новини світу
У Саудівській Аравії розбився гелікоптер, чотирнадцять загиблих
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини світу
У Франції літак впав біля супермаркета: 11 осіб загинули
Опубліковано
admin