У генерального прокурора повідомлено, що 46 чиновників Харківської області підозрюють у розтраті та махінаціях, які завдали державі збитків у 233 мільйони гривень. Серед підозрюваних є депутати, посадовці, медичні та освітні працівники, підприємці та рятувальники. Їм укладено підозри у різних напрямках, як от фіктивні проекти, завищення цін, недбалість при ремонтах та навіть зловживання землею. Прокурори готують клопотання про обрання запобіжних заходів та відсторонення підозрюваних від посад, а також планують відшкодування завданих збитків.
Опублікувати у
Новини України
Збитки на понад 230 млн: 46 чиновників Харківщини отримали підозри
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
Летіли Іскандери і Циркони: як відпрацювала ППО
Опублікувати у
Новини України
ЗСУ завдали ударів по 10 скупченням військ Росії
Опублікувати у
Новини України
Росіяни поранили 32 цивільних на Сумщині
Більше від автора
Опублікувати у
Відео
🇺🇦28 червня 1996 року Україна отримала свій Основний Закон — Конституцію.
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини спорту
Аргентина здобула перемогу, Колумбія та Португалія обійшлися без голів
Опубліковано
admin
Авіакомпанія KLM попередила про витік даних клієнтів через кібератаку