У генерального прокурора повідомлено, що 46 чиновників Харківської області підозрюють у розтраті та махінаціях, які завдали державі збитків у 233 мільйони гривень. Серед підозрюваних є депутати, посадовці, медичні та освітні працівники, підприємці та рятувальники. Їм укладено підозри у різних напрямках, як от фіктивні проекти, завищення цін, недбалість при ремонтах та навіть зловживання землею. Прокурори готують клопотання про обрання запобіжних заходів та відсторонення підозрюваних від посад, а також планують відшкодування завданих збитків.
Опублікувати у
Новини України
Збитки на понад 230 млн: 46 чиновників Харківщини отримали підозри
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
Росіяни поранили 32 цивільних на Сумщині
Опублікувати у
Новини України
У Криму горить Сакська ТЕЦ – соцмережі
Опублікувати у
Новини України
Втрати Росії у війні перевищили 1,4 млн осіб
Більше від автора
Опублікувати у
Новини спорту
Гана поступилася Хорватії, а Узбекистан зазнав поразки від ДР Конго
Опубліковано
admin
Авіакомпанія KLM попередила про витік даних клієнтів через кібератаку