У місті Владивосток на Далекому Сході Росії розкрили шокуючий випадок, пов’язаний з торгівлею новонародженими. Виявилося, що група медиків протягом двох років вирощувала ембріони, допомагала жінкам народжувати дітей і потім продавала їх за кордон. Ця злочинна схема була вигадана під виглядом лікування безпліддя. За цей час було продано 13 дітей, а злочинна група заробила майже 53 мільйони рублів. Затриманим медикам загрожує до 15 років ув’язнення за ці вчинки.
Опублікувати у
Новини світу
У Росії група лікарів продавала дітей за кордон
Вам також може сподобатися
Більше від автора
Опублікувати у
Відео
Ольга Рябуха: Мін’юст та Мінцифра запускають бета-тестування онлайн-послуги з розірвання шлюбу
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Відео
Від Бабиного Яру до сьогодення: Україна вшановує жертв війни
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Відео
Дача Медведчука на 220 га державного лісу: на Закарпатті прокуратура повідомила підозри посадовцям
Опубліковано
admin
Абхазія планує створити базу для Чорноморського флоту РФ