У місті Владивосток на Далекому Сході Росії розкрили шокуючий випадок, пов’язаний з торгівлею новонародженими. Виявилося, що група медиків протягом двох років вирощувала ембріони, допомагала жінкам народжувати дітей і потім продавала їх за кордон. Ця злочинна схема була вигадана під виглядом лікування безпліддя. За цей час було продано 13 дітей, а злочинна група заробила майже 53 мільйони рублів. Затриманим медикам загрожує до 15 років ув’язнення за ці вчинки.
Опублікувати у
Новини світу
У Росії група лікарів продавала дітей за кордон
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини світу
Прем’єр Британії оголосив про відставку
Більше від автора
Опублікувати у
Новини України
На Житомирщині депутат ухилився від сплати податків на мільйони
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Відео
Погрози та підпал авто через вигаданий борг 250 тис дол: Нацполіція затримала групу вимагачів
Опубліковано
admin
Абхазія планує створити базу для Чорноморського флоту РФ