Українська легкоатлетка Ярослава Магучіх здобула золоту медаль на етапі Діамантової ліги в Шанхаї, стрибнувши на висоту 2.00 метри. Вона була єдиною спортсменкою, яка подолала цю висоту з першої спроби, перемігши двох австралійських конкуренток. Її співвітчизниця Юлія Левченко посіла четверте місце, стрибнувши на висоту 1.92 метра. Це був другий поспіль етап, на якому вони виступали успішно, а тижнем раніше вони також показали себе добре на першому етапі в Сямені.
Опублікувати у
Новини спорту
Магучіх з першої спроби завоювала золото у Шанхаї
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини спорту
Стародубцева вибула з турніру в Істборні
Опублікувати у
Новини спорту
Атлетіко зірвав трансфер своєї зірки
Більше від автора
Опублікувати у
Новини України
Активісти розшукали 46 дітей із 84 вивезених Росією з інтернату в Олешках
Опубліковано
admin
В РФ загорілася церква: губернатор стверджує, що після українського удару