Українська легкоатлетка Ярослава Магучіх здобула золоту медаль на етапі Діамантової ліги в Шанхаї, стрибнувши на висоту 2.00 метри. Вона була єдиною спортсменкою, яка подолала цю висоту з першої спроби, перемігши двох австралійських конкуренток. Її співвітчизниця Юлія Левченко посіла четверте місце, стрибнувши на висоту 1.92 метра. Це був другий поспіль етап, на якому вони виступали успішно, а тижнем раніше вони також показали себе добре на першому етапі в Сямені.
Опублікувати у
Новини спорту
Магучіх з першої спроби завоювала золото у Шанхаї
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини спорту
Атлетіко зірвав трансфер своєї зірки
Опублікувати у
Новини спорту
Лідер збірної Норвегії відверто оцінив силу Франції
Більше від автора
Опублікувати у
Новини України
В Україні викрили мережу онлайн-казино з обігом 141 млн грн
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
На будівництві захисних споруд для Зміївської ТЕС розікрали понад 8 млн
Опубліковано
admin
В РФ загорілася церква: губернатор стверджує, що після українського удару