Міністр європейських справ Угорщини Янош Бока заявив, що Угорщина погодиться на нові санкції ЄС проти Росії лише після узгодження з президентом США Дональдом Трампом. Він наголосив, що ЄС повинен узгодити нові каральні заходи з адміністрацією Трампа перед прийняттям рішення. Угорщина сумнівається у ефективності санкцій проти Росії і стверджує, що вони можуть негативно вплинути на економіку та конкурентоспроможність Європи. Раніше Угорщина погодилася на продовження санкцій проти Росії, але заявила, що це робиться в обмін на розгляд її побоювань щодо “енергетичної безпеки”. Також Угорщина закликала ЄС тиснути на Україну для збереження транзиту російської нафти та розпочати діалог про транзит газу.
Опублікувати у
Новини політики
Угорщина підтримає нові санкції проти РФ після консультацій з Трампом
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини політики
Влада Харківщини розкрила наслідки агресії Росії
Опублікувати у
Новини політики
Путін “зайшов у глухий кут” – Пісторіус
Більше від автора
Опублікувати у
Новини України
Привласненні майна на 300 млн: викрито схему за участю екстоппосадовця
Опубліковано
admin