Угорщина вимагає узгодження з президентом США Дональдом Трампом перед ухваленням нових санкцій ЄС проти Росії. Міністр європейських справ Угорщини Янош Бока підкреслив важливість угоди з адміністрацією Трампа щодо санкцій. Угорщина сумнівається у користі від санкцій проти Росії та закликає до діалогу з Україною щодо транзиту енергоносіїв. Уряд Угорщини розглядає можливість підтримки санкцій лише за умови вирішення енергетичних питань.
Опублікувати у
Новини політики
Угорщина підтримає нові санкції проти РФ після консультацій з Трампом
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини політики
Влада Харківщини розкрила наслідки агресії Росії
Опублікувати у
Новини політики
Путін “зайшов у глухий кут” – Пісторіус
Більше від автора
Опублікувати у
Новини світу
250 мільйонів бджіл висипалися на трасу після ДТП: рої атакували людей
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Привласненні майна на 300 млн: викрито схему за участю екстоппосадовця
Опубліковано
admin