Екс-футболіст Михайло Кополовець відповів на чутки про свій зв’язок з наркоторговцем Олегом Вагнером. Він заявив, що не порушував закон і дізнався про ці новини, перебуваючи удома. Кополовець подякував усім за увагу до себе і підкреслив, що у нього все в порядку. Раніше повідомлялося, що його разом з Вагнером та його дружиною затримали, а в автомобілі знайшли наркотики.
Опублікувати у
Новини спорту
Кополовець прокоментував інформацію про його затримання з наркоторговцем
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини спорту
Албанський захисник став гравцем клубу УПЛ
Більше від автора
Опублікувати у
Новини України
В Україні найближчими днями прогнозують грози, місцями град та шквали
Опубліковано
admin