Екс-футболіст Михайло Кополовець відреагував на інформацію про його зв’язок зі злочинцем Олегом Вагнером. Він заявив, що не має жодних проблем із законом і дізнався про ці новини, перебуваючи удома. Кополовець подякував за увагу до своєї особистості та зауважив, що все у нього гаразд. Раніше повідомлялося, що колишнього футболіста затримали разом із Вагнером та його дружиною під час перевірки, під час якої в автомобілі були знайдені наркотичні речовини.
Опублікувати у
Новини спорту
Кополовець прокоментував інформацію про його затримання з наркоторговцем
Вам також може сподобатися
Більше від автора
Опублікувати у
Новини спорту
Тренер Динамо оцінив суперника перед стартом у єврокубках
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини спорту
Бій Ф’юрі – Джошуа: організатор прокоментував спекуляції навколо арени
Опубліковано
admin