У легкоатлетичних змаганнях Меморіал імені Віталія Лонського у Бердичеві у секторі стрибків у висоту українець Олег Дорощук побив рекорд, стрибнувши на висоту 2.33 метра. Це дозволило йому виграти золото турніру і встановити світовий рекорд сезону. Дорощук перевершив Чеха Яна Штефелу, чий результат 2.32 метра був рекордним до цього часу. Українець навіть спробував стрибнути ще вище, але не зміг підкорити планку на висоті 2.35 метра. В іншому розряді перемогу здобув Дмитро Нікітін, стрибнувши на висоту 2.24 метра.
Опублікувати у
Новини спорту
На турнірі в Бердичеві Дорощук виступив із світовим рекордом сезону
Вам також може сподобатися
Більше від автора
Опублікувати у
Новини спорту
На Кубку світового виклику в Онофрійчук медаль у багатоборстві
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
У Севастополі зупинилась частина громадського транспорту – ЗМІ
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини спорту
До луганської Зорі звернувся азербайджанський Нефтчі стосовно Будківського
Опубліковано
admin