На турнірі в Бердичеві Дорощук виступив із світовим рекордом сезону

У легкоатлетичних змаганнях Меморіал імені Віталія Лонського у Бердичеві у секторі стрибків у висоту українець Олег Дорощук побив рекорд, стрибнувши на висоту 2.33 метра. Це дозволило йому виграти золото турніру і встановити світовий рекорд сезону. Дорощук перевершив Чеха Яна Штефелу, чий результат 2.32 метра був рекордним до цього часу. Українець навіть спробував стрибнути ще вище, але не зміг підкорити планку на висоті 2.35 метра. В іншому розряді перемогу здобув Дмитро Нікітін, стрибнувши на висоту 2.24 метра.

Більше від автора

Землетрус у Венесуелі: кількість жертв зросла до 1430

З початку доби відбулося 200 боєзіткнень

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *