Директор команди Олександра Усика, Сергій Лапін, пояснив, чому український боксер вирішив відмовитися від титулів WBC, WBA та IBF у надважкій вазі. Лапін зазначив, що Усик хоче надати іншим боксерам можливість змагатися за чемпіонські пояси, зокрема своєму колишньому супернику Ентоні Джошуа. Відмова від титулів дозволяє Джошуа зібрати всі пояси та поборотися за них. Усик планує завершити кар’єру фінальними боями в США і написати новий розділ у своїй боксерській спадщині. Нагадаємо, що пояс The Ring Усик залишив за собою.
Опублікувати у
Новини спорту
Лапін прокоментував відмову Усика від поясів, пославшись на перспективу
Вам також може сподобатися
Більше від автора
Опублікувати у
Новини спорту
Довбик цікавий Бетісу, однак Рома щодо цього має власну думку
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини Києва
У Києві юнак за кермом мотоцикла на смерть збив пішохода
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини спорту
Житомирське Полісся представило нового гравця команди
Опубліковано
admin