Директор команди Олександра Усика, Сергій Лапін, пояснив, чому український боксер вирішив відмовитися від титулів WBC, WBA та IBF у надважкій вазі. Лапін зазначив, що Усик хоче надати іншим боксерам можливість змагатися за чемпіонські пояси, зокрема своєму колишньому супернику Ентоні Джошуа. Відмова від титулів дозволяє Джошуа зібрати всі пояси та поборотися за них. Усик планує завершити кар’єру фінальними боями в США і написати новий розділ у своїй боксерській спадщині. Нагадаємо, що пояс The Ring Усик залишив за собою.
Опублікувати у
Новини спорту