Служба безпеки України вдруге за червень атакувала російську нафтоперекачувальну станцію Второво, яка постачає пальне до Москви. Військовики виконали успішний удар по станції у Володимирській області РФ в рамках операції на виконання завдань президента Володимира Зеленського. Станція є важливим вузлом для перекачування нафтопродуктів до Москви та для експорту через порти Балтійського моря. Атака була виконана безпілотниками, які влучили у технічні будівлі об’єкту, що призвело до детонації. Це друга атака на цю станцію протягом місяця. Операція має на меті вплинути на Росію з метою закінчення війни.
Опублікувати у
Новини України
СБУ знову вдарила по станції, яка забезпечує пальним Москву
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
Частину України накриє аномальна спека до +38
Опублікувати у
Новини України
На Миколаївщині через удар Росії горіли 10 га поля
Опублікувати у
Новини України
Зеленський розкрив масштаби обстрілів за тиждень
Більше від автора
Опублікувати у
Відео
Вітальне слово АНІЦИ ДЖАМІЧ з нагоди Дня Конституції України
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Відео
Вітальне слово ТАР’Ї ОРВОККІ ФЕРНАНДЕС з нагоди Дня Конституції України
Опубліковано
admin
Британський важковаговик має намір поборотися за титули українця