Служба безпеки України вдруге за червень атакувала російську нафтоперекачувальну станцію Второво, яка постачає пальне до Москви. Військовики виконали успішний удар по станції у Володимирській області РФ в рамках операції на виконання завдань президента Володимира Зеленського. Станція є важливим вузлом для перекачування нафтопродуктів до Москви та для експорту через порти Балтійського моря. Атака була виконана безпілотниками, які влучили у технічні будівлі об’єкту, що призвело до детонації. Це друга атака на цю станцію протягом місяця. Операція має на меті вплинути на Росію з метою закінчення війни.
Опублікувати у
Новини України
СБУ знову вдарила по станції, яка забезпечує пальним Москву
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
Генштаб назвав уражені за ніч ворожі цілі
Опублікувати у
Новини України
Фламінго уразили завод у Волгограді – Зеленський
Більше від автора
Опублікувати у
Новини спорту
Красюк розповів, яким він бачить “останній танець” Усика
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
На Львівщині чоловік повалив меморіал жертвам нацистських репресій
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Відео
У Сумах внаслідок російських атак травмовані 13 людей, серед них — 2 дітей
Опубліковано
admin
Британський важковаговик має намір поборотися за титули українця