СБУ знову вдарила по станції, яка забезпечує пальним Москву

Служба безпеки України вдруге за червень атакувала російську нафтоперекачувальну станцію Второво, яка постачає пальне до Москви. Військовики виконали успішний удар по станції у Володимирській області РФ в рамках операції на виконання завдань президента Володимира Зеленського. Станція є важливим вузлом для перекачування нафтопродуктів до Москви та для експорту через порти Балтійського моря. Атака була виконана безпілотниками, які влучили у технічні будівлі об’єкту, що призвело до детонації. Це друга атака на цю станцію протягом місяця. Операція має на меті вплинути на Росію з метою закінчення війни.

Більше від автора

Британський важковаговик має намір поборотися за титули українця

Іспанія залишилася без ключового гравця перед початком плей-оф

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні коментарі

Немає коментарів до показу.