США відновили санкції щодо нафтових гігантів Росії

США відновили санкції проти російських нафтових компаній Роснефть і Лукойл після кількох відтермінувань. Послаблення санкцій, яке тривало до 16 червня, було припинено і не було продовжено. Ця інформація була оголошена уповноваженим Президента України з питань санкційної політики Владиславом Власюком. У березні США частково послабили санкції на російську нафту через загрози стабільності світового енергетичного ринку, але зараз вони відновили їх через різні геополітичні та економічні обставини.

Більше від автора

У Києві водії двох вантажівок загинули в ДТП

Зеленський обговорив з президентом Латвії співпрацю в межах Drone Deal

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *