США відновили санкції проти російських нафтових компаній Роснефть і Лукойл після кількох відтермінувань. Послаблення санкцій, яке тривало до 16 червня, було припинено і не було продовжено. Ця інформація була оголошена уповноваженим Президента України з питань санкційної політики Владиславом Власюком. У березні США частково послабили санкції на російську нафту через загрози стабільності світового енергетичного ринку, але зараз вони відновили їх через різні геополітичні та економічні обставини.
Опублікувати у
Новини бізнесу
США відновили санкції щодо нафтових гігантів Росії
Вам також може сподобатися
Більше від автора
Опублікувати у
Новини бізнесу
Європу попередили про збори за прохід Ормузькою протокою – ЗМІ
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
У Вінниці двоє дітей травмувалися через вибух невідомого предмета
Опубліковано
admin
У Києві водії двох вантажівок загинули в ДТП