У Києві правоохоронці підозрюють 56-річного лікаря-хірурга у неналежному виконанні своїх обов’язків, що призвело до смерті пацієнта. Чоловік звернувся до медзакладу з травмою грудної клітки, але лікар вважав, що госпіталізація не потрібна, і призначив лише лікування з болючою терапією. Однак через два дні стан пацієнта критично погіршився, і він помер від ускладнень травми. Експерти вважають, що додаткові обстеження та лікування могли б запобігти смерті. Лікарю пред’явлено підозру за неналежне виконання обов’язків, за що йому загрожує позбавлення волі. Також у Києві розглядатимуть справу про смерть 8-річної дитини під час медичного обстеження.
Опублікувати у
Новини Києва
У Києві військовий помер через неналежну допомогу лікаря-хірурга
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини Києва
У Києві водії двох вантажівок загинули в ДТП
Опублікувати у
Новини Києва
Удар РФ по Києву: горять склади, є потерпілі
Опублікувати у
Новини Києва
Стало відомо, чому в Києві аварійні відключення
Більше від автора
Опублікувати у
Новини світу
Трамп звинуватив Іран в “безглуздому” порушенні перемир’я
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Відео
Уже більш ніж 9500 людей повернули з російського полону від початку повномасштабної війни
Опубліковано
admin
У Киргизстані виник дефіцит бензину через перебої з поставками з Росії