У Києві військовий помер через неналежну допомогу лікаря-хірурга

У Києві правоохоронці підозрюють 56-річного лікаря-хірурга у неналежному виконанні своїх обов’язків, що призвело до смерті пацієнта. Чоловік звернувся до медзакладу з травмою грудної клітки, але лікар вважав, що госпіталізація не потрібна, і призначив лише лікування з болючою терапією. Однак через два дні стан пацієнта критично погіршився, і він помер від ускладнень травми. Експерти вважають, що додаткові обстеження та лікування могли б запобігти смерті. Лікарю пред’явлено підозру за неналежне виконання обов’язків, за що йому загрожує позбавлення волі. Також у Києві розглядатимуть справу про смерть 8-річної дитини під час медичного обстеження.

Більше від автора

У Киргизстані виник дефіцит бензину через перебої з поставками з Росії

Атаки на Москву: Путін стрімко втрачає довіру в РФ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні коментарі

Немає коментарів до показу.