Одного дня російські силовики обстріляли автозаправні станції на території Сумської області, що призвело до поранень трьох людей. Про це повідомив очільник обласної військової адміністрації Олег Григоров у Telegram. Він зазначив, що постраждалим надається необхідна медична допомога. Після інциденту було проведено нараду з керівниками автозаправних станцій, правоохоронцями та рятувальниками, де було обговорено заходи безпеки на подібних об’єктах. Також було вирішено посилити заходи захисту паливної інфраструктури від можливих атак.
Опублікувати у
Новини України
Росіяни знову атакували АЗС у Сумах: троє людей поранені
Вам також може сподобатися
Більше від автора
Опублікувати у
Новини України
Росіяни атакували мікроавтобус у Нікополі: є загиблі та поранені
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини спорту
Усик стомився від боксу: абсолют більше не абсолютний
Опубліковано
admin
У Молдові викрили схему експорту в РФ комплектуючих для військових літаків