Росіяни знову атакували АЗС у Сумах: троє людей поранені

Одного дня російські силовики обстріляли автозаправні станції на території Сумської області, що призвело до поранень трьох людей. Про це повідомив очільник обласної військової адміністрації Олег Григоров у Telegram. Він зазначив, що постраждалим надається необхідна медична допомога. Після інциденту було проведено нараду з керівниками автозаправних станцій, правоохоронцями та рятувальниками, де було обговорено заходи безпеки на подібних об’єктах. Також було вирішено посилити заходи захисту паливної інфраструктури від можливих атак.

Більше від автора

У Молдові викрили схему експорту в РФ комплектуючих для військових літаків

Помер режисер Століття Якова та Села на мільйон Бата Недич

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *