Бущан несподівано залишив саудівський клуб

Український футбольний голкіпер Георгій Бущан і саудівський клуб Аль-Шабаб припинили співпрацю, офіційно розірвавши контракт.

Більше від автора

Удар по саперам на Херсонщині: загинули двоє співробітників гуморганізації

На Хмельницькій АЕС проходять обшуки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *