Уранці в четвер, 25 червня, столиця України, Київ, частково залишився без електропостачання через аварійні відключення електромереж. На лівому березі міста були застосовані екстрені відключення за командою Укренерго. Місцевий оператор електромереж ДТЕК закликав мешканців ощадливо використовувати електроенергію, щоб зберегти енергосистему. Наразі не відомо причину цих відключень, але важливо зазначити, що вони можуть стосуватися також правого берега міста.
Опублікувати у
Новини Києва
У Києві ввели екстрені відключення світла
Вам також може сподобатися
Більше від автора
Опублікувати у
Відео
1,6 млн доларів за «допуск» до будівельного проєкту: Нацполіція затримала двох спільників
Опубліковано
admin