У Києві ввели екстрені відключення світла

Уранці в четвер, 25 червня, столиця України, Київ, частково залишився без електропостачання через аварійні відключення електромереж. На лівому березі міста були застосовані екстрені відключення за командою Укренерго. Місцевий оператор електромереж ДТЕК закликав мешканців ощадливо використовувати електроенергію, щоб зберегти енергосистему. Наразі не відомо причину цих відключень, але важливо зазначити, що вони можуть стосуватися також правого берега міста.

Більше від автора

У США констатували небажання РФ закінчувати війну

Венесуела запроваджує надзвичайний стан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *