Укренерго повідомило, що через російські удари по об’єктах цивільної енергетичної інфраструктури в п’яти регіонах України сталися нові знеструмлення. Це стало причиною збільшення споживання електроенергії на 3,7% в порівнянні з попереднім днем, через спекотну погоду і активне використання кондиціонерів. У зв’язку з цим, енергетики закликають громадян перенести активне споживання електроенергії на денні години та економно використовувати її вечерями. Також рекомендується уникати одночасного включення декількох потужних електроприладів.
Опублікувати у
Новини України
Під ударами енергетика п’яти областей – Укренергj
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
В російській Уфі пролунали вибухи на НПЗ
Опублікувати у
Новини України
На Хмельницькій АЕС проходять обшуки
Більше від автора
Опублікувати у
Відео
1,6 млн доларів за «допуск» до будівельного проєкту: Нацполіція затримала двох спільників
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Відео
На Київщині мера підозрюють у заволодінні землею та розтраті бюджетних коштів на понад 75 млн грн
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Відео
Картопля на зрошенні: як на Черкащині вирощують чипсові сорти в умовах дефіциту вологи
Опубліковано
admin