Укренерго повідомило, що через російські удари по об’єктах цивільної енергетичної інфраструктури в п’яти регіонах України сталися нові знеструмлення. Це стало причиною збільшення споживання електроенергії на 3,7% в порівнянні з попереднім днем, через спекотну погоду і активне використання кондиціонерів. У зв’язку з цим, енергетики закликають громадян перенести активне споживання електроенергії на денні години та економно використовувати її вечерями. Також рекомендується уникати одночасного включення декількох потужних електроприладів.
Опублікувати у
Новини України
Під ударами енергетика п’яти областей – Укренергj
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
Мер міста на Київщині отримав підозру
Опублікувати у
Новини України
У США констатували небажання РФ закінчувати війну
Більше від автора
Опублікувати у
Новини України
Удар по саперам на Херсонщині: загинули двоє співробітників гуморганізації
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини культури
Аліна Гросу назвала найнедооціненішого співака України
Опубліковано
admin