Під ударами енергетика п’яти областей – Укренергj

Укренерго повідомило, що через російські удари по об’єктах цивільної енергетичної інфраструктури в п’яти регіонах України сталися нові знеструмлення. Це стало причиною збільшення споживання електроенергії на 3,7% в порівнянні з попереднім днем, через спекотну погоду і активне використання кондиціонерів. У зв’язку з цим, енергетики закликають громадян перенести активне споживання електроенергії на денні години та економно використовувати її вечерями. Також рекомендується уникати одночасного включення декількох потужних електроприладів.

Більше від автора

Для учасників Олімпіади впроваджують фінансові гранти

Гороскоп на 25 червня для всіх знаків Зодіаку

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *