Окупанти вдарили по АЗС у Сумах і Запоріжжі, сталися пожежі

Російські війська здійснили напад на АЗС у Сумах і Запоріжжі 25 червня. В.о. міського голови Сум Артем Кобзар та голова Запорізької ОВА Іван Федоров повідомили про це. У результаті удару БпЛА типу “Молнія” на одну з автозаправних станцій у Запоріжжі виникла пожежа. Інформація про потерпілих поки уточнюється. Запоріжцям також помітний дим, який є наслідком російської атаки на АЗС.

Більше від автора

Марокко розбиває Гаїті, Бразилія сильніша за Шотландію

Чехія зазнала поразки від Мексики, Корея поступилася ПАР

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *