Російські війська здійснили напад на АЗС у Сумах і Запоріжжі 25 червня. В.о. міського голови Сум Артем Кобзар та голова Запорізької ОВА Іван Федоров повідомили про це. У результаті удару БпЛА типу “Молнія” на одну з автозаправних станцій у Запоріжжі виникла пожежа. Інформація про потерпілих поки уточнюється. Запоріжцям також помітний дим, який є наслідком російської атаки на АЗС.
Опублікувати у
Новини України
Окупанти вдарили по АЗС у Сумах і Запоріжжі, сталися пожежі
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
Стало відомо, як відпрацювала ППО
Опублікувати у
Новини України
Генштаб підрахував нові втрати РФ
Більше від автора
Опублікувати у
Новини світу
У Краснодарському краї РФ горить нафтобаза після атаки дронів
Опубліковано
admin
Марокко розбиває Гаїті, Бразилія сильніша за Шотландію