Сьогодні вранці війська Російської Федерації здійснили напад на автозаправну станцію на околиці міста Суми. За даними голови обласної військової адміністрації Олега Григорова, у результаті цього інциденту постраждали троє мирних мешканців. Також були пошкоджені автомобілі. Поки що деталі атаки та наслідки ще встановлюються.
Опублікувати у
Новини України
Росіяни вдарили по АЗС на Сумщині, троє постраждалих
Вам також може сподобатися
Більше від автора
Опублікувати у
Новини України
У Львові водій таранив поліцію, скоїв смертельну ДТП і зізнався у вбивстві
Опубліковано
admin