Росіяни вдарили по АЗС на Сумщині, троє постраждалих

Сьогодні вранці війська Російської Федерації здійснили напад на автозаправну станцію на околиці міста Суми. За даними голови обласної військової адміністрації Олега Григорова, у результаті цього інциденту постраждали троє мирних мешканців. Також були пошкоджені автомобілі. Поки що деталі атаки та наслідки ще встановлюються.

Більше від автора

ЗСУ уразили унікальний завод в Росії

Засідання НКЕК від 17 червня 2026 року

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *