У понеділок в Україні сталося знеструмлення в семи областях через атаки російських агресорів на енергетичну інфраструктуру. Ситуація найбільш складна у Донецькій та Херсонській областях. Також інші області, такі як Сумська, Харківська, Миколаївська, Чернігівська та Запорізька, зазнали знеструмлення після обстрілів. Енергетики повідомляють, що споживання електроенергії зросло через підвищення температури, що призвело до збільшення використання кондиціонерів. Їм радять переносити активне енергоспоживання на період найбільш ефективної роботи сонячних електростанцій.
Опублікувати у
Новини України
Названо області, де складна ситуація зі світлом
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
МЗС відреагувало на удари Росії по кораблям
Опублікувати у
Новини України
СЗЧшник готував теракт у центрі Києва
Більше від автора
Опублікувати у
Новини спорту
Тренер Динамо оцінив суперника перед стартом у єврокубках
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини спорту
Бій Ф’юрі – Джошуа: організатор прокоментував спекуляції навколо арени
Опубліковано
admin
Чемпіонат світу-2026: анонс дванадцятого дня – Мессі ставитиме новий рекорд чи Мбаппе спробує наздогнати?