У понеділок в Україні сталося знеструмлення в семи областях через атаки російських агресорів на енергетичну інфраструктуру. Ситуація найбільш складна у Донецькій та Херсонській областях. Також інші області, такі як Сумська, Харківська, Миколаївська, Чернігівська та Запорізька, зазнали знеструмлення після обстрілів. Енергетики повідомляють, що споживання електроенергії зросло через підвищення температури, що призвело до збільшення використання кондиціонерів. Їм радять переносити активне енергоспоживання на період найбільш ефективної роботи сонячних електростанцій.
Опублікувати у
Новини України
Названо області, де складна ситуація зі світлом
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
МЗС відреагувало на удари Росії по кораблям
Опублікувати у
Новини України
СЗЧшник готував теракт у центрі Києва
Опублікувати у
Новини України
Удари по Донеччині: є жертва та семеро поранених
Більше від автора
Опублікувати у
Відео
СБУ та Нацполіція затримали агентів фсб, які готували теракт у центрі Києва і хотіли втекти до росії
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини спорту
Промоутер назвав бій Ітауми з Хрговічем випробуванням у кар’єрі британця
Опубліковано
admin
Чемпіонат світу-2026: анонс дванадцятого дня – Мессі ставитиме новий рекорд чи Мбаппе спробує наздогнати?