У матчі 1/16 фіналу Кубка Англії Манчестер Сіті переміг Плімут. Після гри головний тренер Пеп Гвардіола висловив вдячність супернику за важкий матч і подякував за гру своїй команді. Він також зазначив, що задоволений виступом гравців та вірує у їхні можливості продовжити успішну гру в турнірі.
Опублікувати у
Новини спорту
Гвардіола компліментарно висловився про Плімут
Вам також може сподобатися
Більше від автора
Опублікувати у
Новини світу
Росіяни вимагають якнайшвидше закінчити війну будь-яким способом – ЗМІ
Опубліковано
admin