У матчі 1/16 фіналу Кубка Англії Манчестер Сіті переміг Плімут. Після гри головний тренер Пеп Гвардіола висловив вдячність супернику за важкий матч і подякував за гру своїй команді. Він також зазначив, що задоволений виступом гравців та вірує у їхні можливості продовжити успішну гру в турнірі.
Опублікувати у
Новини спорту
Гвардіола компліментарно висловився про Плімут
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини спорту
Алжир дотиснув Йорданію наприкінці матчу
Більше від автора
Опублікувати у
Відео
Ізоляція Криму та удари по НПЗ: стратегія України | Дмитро Левусь
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Відео
Атаки дронів і артилерії: яка ситуація у Херсоні сьогодні | Ярослав Шанько
Опубліковано
admin