Воїни полку Рейд Сил безпілотних систем ЗСУ уразили низку складових системи зв’язку, яку російська армія почала використовувати після втрати можливості повноцінно користуватися терміналами Starlink. Відео опубліковано у Фейсбук.
Йдеться про альтернативні рішення – мережі ретрансляторів на антенах і локальні системи зв’язку між підрозділами. Розміщені вони були на значній відстані від лінії фронту.
“Від стійкості та гнучкості такої системи як альтернативи Starlink прямо залежить керованість ворожих військ. Тому знищення антен зв’язку окупаційної армії в прифронтовій зоні є пріоритетним завданням”, – йдеться у повідомленні.
Опублікувати у
Новини України
СБС показали знищення російської альтернативи Starlink
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
Атака на Волгоград: подробиці удару Фламінго
Опублікувати у
Новини України
Генштаб оновив дані про події на фронті
Опублікувати у
Новини України
Генштаб назвав втрати Росії станом на 27 червня
Більше від автора
Опублікувати у
Новини спорту
Іспанія здолала Уругвай, а Кабо-Верде поділило очки зі своїм суперником
Опубліковано
admin
Квітень 2026: що буде з тарифами, виплатами переселенцям та пенсіями